Filtruj według

Kolor

Kolor

Strona główna

    Jesteśmy firmą kamieniarską produkującą wyroby z kamienia naturalnego i jego konglomeratów dla sektora budowlanego. W wyniku zaistniałej potrzeby zastosowania nowych rozwiązań  i w ramach własnych badań – wdrożyliśmy  innowacyjne technologie  do produkcji wysoce precyzyjnych elementów.  Posiadamy obecnie  innowacyjną w pełni zautomatyzowaną linię technologiczną do produkcji wyrobów z kamienia w systemie na żądanie, co ma przełomowe znaczenie w naszej branży. 
    Początek działalności firmy sięga roku 1985 i od tego właśnie momentu zdobywaliśmy doświadczenie. Jest to doświadczenie dwupokoleniowe, które pozwala na profesjonalne świadczenie usług produkcyjnych oraz usług w zakresie doradztwa doboru właściwego materiału wraz z jego odpowiednim zastosowaniem.
Każde z realizowanych zamówień traktujemy w sposób indywidualny i unikatowy. Najnowocześniejsza linia produkcyjna znacznie umocniła filary naszej działalności, którymi są: wysoka jakość wyrobów, solidność i precyzja wykonania, terminowość realizowanych zamówień, różnorodność oferowanych produktów, fachowość świadczonych usług.

Oferta kamiennych wyrobów obejmuje:

- parapety wewnętrzne i zewnętrzne
- blaty kuchenne i łazienkowe
- schody
- lady
- posadzki
- okładziny ścian i kominków
- portale drzwiowe i windowe
- panele grzewcze
- inne elementy dekoracji produkowanych według indywidualnych zamówień klienta

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Regimin, jednak z naszych usług korzystają firmy z całej polski.

Strona główna

Rodzaje materiałów

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji

Aktywne filtry